The Official Website of Mateusz Szczypta

also known as "szczypcik"

8 października 2009

Jakck i fantastyka

Kubek. Czarny z logiem Jack Daniel’s. Kupiłem go w Londynie. Na Candem. Za 7 czy 8 funtów. Nevermind. Lubię go. Lubię pić z niego herbatę. Najpospolitszą Sagę. Nie wiem czemu akurat taką. Pewnie dlatego, że nie ma innej w domu. Chociaż jest. Ale jakoś się pija tą jedną. Tamte są na inne okazje. Ponoć, że lepsze. Imieniny czy coś. Nevermind.
Na biurku, obok mnie leży kilka książek. 3 są od Zambocha. Nauczyłem się, że jego książki mogę kupować w ciemno, bo zawsze mi się podobają. Ale one też są nieważne. Przeczytałem je, zaraz zostaną naznaczone moim imieniem i nazwiskiem. I powędrują na półkę. Do reszty. Są jeszcze dwie. Kupione dzisiaj. Dwa tomy. Dwa z czterech. Reszta możliwe, że jeszcze nie została wydana. W każdym bądź razie w bazie empiku ich nie było. Jeszcze ich nie czytałem. Na razie tylko opisy na okładkach. I notka o autorce. Maja Lidia Kossakowska. Urzekają mnie te książki. Chociaż nie lubię rzeczy, które mają upiora w tytule. Teraz to nieistotne. Olałem stare przyzwyczajenia. I przywlokłem ze sobą Upiora Południa. Czuję w kościach, że będzie ciekawie. Prawdopodobnie nie usnę z jego powodu zbyt szybko. On kusi, żeby przeczytać. I pewnie tak będzie.
Pewnie powiesz, że dla Ciebie to nieistotne. I tak jest. Ale to jest mój kącik w całym tym pieprzonym Internecie. I będę sobie tu wypisywał co mi się podoba. Poza tym… nevermind.

Brak komentarzy:

:: liczymy ::

free counters

:: ludki ::